Informare – Consiliul Județean Harghita intenționează să elaboreze în acest an Strategia Județeană de Tineret pentru perioada 2023-2030

Consiliul Județean Harghita intenționează să elaboreze în acest an Strategia Județeană de Tineret pentru perioada 2023-2030. O primă etapă a strategiei constă în colectarea de informații prin intermediul chestionarului atașat, scopul fiind identificarea nevoilor tinerilor din județ astfel încât strategia să fie adaptată acestora.

Chestionarul este anonim, durata de completare este de aproximativ 15 minute, data limită fiind 7 martie 2022.

RO chestionar: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScfdKoUDUFz4Cx8Cnbddbz_pBkdfdJG_BWKIIcyoXvo0v8Y0Q/viewform?usp=sf_link